Zjawiskowa sztukateria gipsowa

Sztukateria gipsowa zdobi ściany domów od zarania dziejów. Każdy koneser sztuki jest oczarowany dbałością o detale oraz kunsztem wykonania płaskorzeźb. Każda wypukłość tych dzieł opowiada swoją własną historię. Dostępna u nas sztukateria gipsowa zachwyci każdego - nieważne, czy jest zwolennikiem sztuki nowoczesnej, czy antycznej.

Każdy z wytwarzanych przez nas produktów został dokładnie odtworzony z zachowaniem klasycznych proporcji utrwalonych przez lata. Wśród oferty znajduje się głównie bogato zdobiona sztukateria gipsowa wyprodukowana w fabryce w Warszawie, taka jak płaskorzeźby czy rozety na specjalne zamówienie. W stale poszerzającej się ofercie produktów firmy Art-Gips, gdzie sztukateria gipsowa zajmuje najważniejsze miejsce, nietrudno znaleźć wzory pochodzące sprzed ponad 100 lat!

Zapomniane ozdoby i dzieła sztuki miejskich willi i pałaców goszczą na nowo w naszych nowoczesnych rezydencjach, nadając im ponadczasowego charakteru oraz elegancji. Ta sztukateria gipsowa może gościć również u Was, stając się wyjątkowym pokreśleniem całej aranżacji – zachęcamy więc do zapoznaniem się z ofertą oraz zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią.

Sztukateria gipsowa - style w ofercie