Płaskorzeźby gipsowe

Płaskorzeźby gipsowe znajdujące się w naszej ofercie to kompozycje rzeźbiarskie wykonane z odlewu gipsowego. Posiadamy wiele ciekawych wzorów, które mogą stanowić element wystroju zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego wnętrza. Płaskorzeźby gipsowe oferowane przez naszą firmę to typ bas-relief wystające poza płytę mniej niż połową swojej wypukłości. W ten sposób zachowują one starodawny charakter, jednocześnie ukazując nawet najmniejsze detale odlewanego obrazu.

Płaskorzeźby gipsowe to przepiękna ozdoba każdego wnętrza - niezależnie od tego, w jakiej estetyce zostało ono utrzymane. Nasz duży wybór wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Płaskorzeźby gipsowe przyciągają uwagę gości - pomogą rozpocząć wiele interesujących, długich rozmów.

Wszystkie ozdobne rysunki na płaskorzeźbie zostały stworzone z dbałością o dokładne odwzorowanie ich naturalnych pierwowzorów. Zachęcamy do zapoznania się ze wzorami, jakie mają płaskorzeźby gipsowe z naszej oferty oraz do kontaktu w celu złożenia indywidualnego zamówienia.

Płaskorzeźby gipsowe z naszej oferty